pdconcept

dream ∙ design ∙ desire

 

O PDCONCEPT

pdconcept to marka stworzona w poszukiwaniu piękna w designie. Marzymy , projektujemy i zaspokajamy pragnienia.

Pomysłodawczynią marki pdconcept jest Paulina Dylkiewicz. Inspiracja do powstania marki narodziła się dzięki jej ojcu - Jackowi. To on stworzył pierwsze projekty donic, które początkowo przeznaczone były tylko dla rodziny i przyjaciół.

Zainteresowanie tymi produktami w 2013 było jednak tak duże, że Paulina zdecydowała stworzyć nową markę pdconcept która ma swój oficjalny początek w grudniu 2013 roku. Od tej pory sukcesywnie budujemy wizerunek marki, rozwijamy kolejne pomysły i tworzymy nowe produkty.

Teraz, pdconcept ewoluuje do marki pełnej pięknie zaprojektowanych produktów, które doskonale uzupełniają wszystkie przestrzenie, wewnątrz i na zewnątrz , w domach, biurach, ogrodach i przestrzeniach publicznych. Marka pdconcept to nowoczesna marka tworzona przez młodych, uzdolnionych projektantów, pełnych entuzjazmu i kreatywności. Jesteśmy bardzo dumni, że pdconcept to polska marka, chcąc promować wysokiej jakości polskie produkty związane z designem.

 Paulina

O KOLEKCJACH

Pierwsza kolekcja - Planet Collection (Kolekcja Planet) - składa się z doskonałych form donic i amfory.

Space Collection (Kolekcja Przestrzeń) to produkty dla domu, biura, meble ogrodowe i elementy dekoracyjne.

Stars Collection (Kolekcja Gwiazd) to linia stworzona przez nasze gwiazdy - projektantów. Każdy z nich ma inną specjalność i indywidualne podejście do tworzonych przez siebie produktów. Piękne, wyjątkowe i oryginalne to skojarzenia, które łączą wszystkie projekty.

 

Wszystkie produkty pdconcept zostały zaprojektowane, aby spełnić potrzeby piękna i funkcjonalności oraz nadać indywidualny charakter Twojemu otoczeniu.

 

Dołącz do naszej wizji dream, design, desire i upiększ swoją przestrzeń z pdconcept.